fbpx

Certyfikaty medyczne

Jesteśmy dumni, mogąc pochwalić się spełnieniem najwyższych standardów jakości przy produkcji materiałów, które przekładają się na uzyskanie przez markę Bermed licznych certyfikatów oraz raportów potwierdzających jakość oferowanych produktów.  Dzięki certyfikacji nasi klienci mogą mieć pewność, że wyprodukowane przez nas tekstylia są bezpieczne dla ich zdrowia i spełniają wszelkie normy produkcyjne.

Raport SGS

SGS jest to wiodącą firmą w zakresie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Dostarcza rozwiązania we wszystkich branżach oraz uważana jest za światowy wzorzec jakości i rzetelności.  Według ostatniego raportu SGS nasze materiały uzyskały oficjalne potwierdzenie jakości akredytowane przez światowego lidera. 

Certyfikat Eurofins

Eurofins to międzynarodowa grupa laboratoriów z siedzibą w Luksemburgu, świadcząca usługi testowania i wsparcia m.in. dla przemysłu farmaceutycznego, środowiskowego oraz produktów konsumenckich.

Nasze włókniny SMS oraz fartuchy medyczne chirurgiczne otrzymały certyfikat potwierdzony pozytywnymi wynikami w przeprowadzonych badaniach.

Certyfikat OEKO-TEX®

Oeko-Tex standard 100 to certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Dzięki przeprowadzonym badaniom możemy być pewni, że nasze materiały są wolne od czynników negatywnie wpływających na zdrowie. 

Certyfikat Centexbel

Centexbel oferuje szeroki zakres działań i usług dla przemysłu tekstylnego, w tym testy, certyfikację, oraz doradztwo.

Przeprowadzone badania potwierdziły właściwości barierowe naszych laminatów oraz bezpieczeństwo ich użycia w warunkach medycznych.

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.