fbpx

Producent i hurtownia włóknin medycznych

Import i produkcja włókniny polipropylenowej

Bermed powstał pod doświadczonymi skrzydłami hurtowni Berotex, działającej na polskim i zagranicznym rynku tekstyliów od ponad 20 lat. Jako marka Bermed, ukierunkowana na branżę medyczną, kosmetyczną i stomatologiczną, specjalizujemy się w produkcji oraz hurtowej sprzedaży wysokiej jakości włóknin polipropylenowych oraz artykułów ochronnych. Zależy nam, aby producenci wyrobów medycznych, ochronnych, kosmetycznych oraz higienicznych mogli tworzyć swoje produkty z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów dopasowanych do potrzeb użytkownika. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje medycznej włókniny na maseczki i artykuły ochronne, a także gotowe do użycia odzież i akcesoria medyczne.

Hurtownia włóknin medycznych
Magazyn Bermed

Odzież i akcesoria medyczne w ofercie Bermed

W ofercie Bermedu znajdziecie odzież oraz akcesoria ochronne, z których na co dzień korzysta się w branży medycznej, kosmetycznej, czy stomatologicznej. Wśród nich maseczki ochronne, kombinezony i fartuchy medyczne. Produkty wykonane są z materiałów (włóknin polipropylenowych) zapewniających komfort użytkowania w trakcie pracy. Aby akcesoria i odzież ochronna były wygodne ważne są nie tylko włókniny o odpowiednich parametrach, ale także elementy uzupełniające produkt. Dlatego nasze produkty medyczne posiadają detale takie jak miękkie gumki – w maseczkach, wygodne i zapewniające ochronę zapięcia w kombinezonach, a także umożliwiające regulowanie rozmiaru taśmy i rzepy w fartuchach medycznych.

Włókniny medyczne i higieniczne

Do produkcji akcesoriów medycznych, w zależności od typu produktu, używa się odpowiednie włókniny medyczne. Parametry włókniny medycznej takie jak gramatura, wartość poziomu filtracji bakteryjnej, przepuszczalność wody lub powietrza mogą być różne. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości materiały, z których uszyjecie odzież, akcesoria medyczne, a także takie, które sprawdzą się jako włókniny na maseczki. Między innymi takie jak: włóknina meltblown, włóknina SMS (spunbond-meltblown-spunbond)włóknina polipropylenowa (nazywana także nonwoven, spunbond, PP) oraz laminaty z włókniny spunbond i folii PE, które znajdują swoje zastosowanie w przemyśle medycznym, stomatologicznym oraz kosmetycznym do produkcji profesjonalnych maseczek, fartuchów, kombinezonów, a także opakowań do dezynfekcji narzędzi. Nasze włókniny posiadają certyfikaty medyczne, dzięki którym możecie mieć pewność, że są one bezpiecznymi produktami.

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.